Téčko Plus 24: Cash Reader, datové schránky, novinky v Corvusu

S tvůrcem aplikace pro rozpoznávání bankovek Cash Reader Tomášem Jelínkem jsme si povídali nejen o Ai, Ondrej Rosík představil novinky v mobilním prostředí pro zrakově postižené Corvus, s novým redaktorem Téčka Kubou Blažkem byla řeč mimo jiné opřístupných hrách a s Jožkou Budzákem jsme probrali přístupnost datových schránek.

Téčko Plus 22: speciální vánoční vysílání

Vánoční Téčko Plus bylo v mnoha ohledech speciální. Místo obvyklých rubrik jsme v něm přivítali více než dvacet hostů. A jejich složení bylo hvězdné - navštívili nás dva současní předsedové, respektive prezidenti organizací nevidomých a slabozrakých, jeden prezident bývalý, nová šéfredaktorka časopisu Zora a mnoho, mnoho dalších osobností spjatých s asistivními technologiemi v Česku, na Slovensku a také z Polska. A výjimečná byla i zvuková režie posledního podcastu roku 2022.

Štítky

Téčko Plus 21: Envision Glasses, Corvus a B.note

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 se na sociální síti Clubhouse, v klubu Potměchuť, uskutečnilo jednadvacáté setkání příznivců moderních informačních technologií. Kromě notoricky známých rubrik jsme si v tomto vysílání podrobně posvítili například na nové chytré brýle Envision Glasses a naší pozornosti neunikly ani vcelku převratné novinky aplikačního setu Corvus.